Muzyka na bale i imprezy w Choszcznie

Nie da się ukryć faktu, że chyba każdy z nas uwielbia muzykę. To dzięki niej możemy czasami zapomnieć o otaczającej nas rzeczywistości i pozwolić sobie na chwilę swobody. Podobnie dzieje się na wszelkiego rodzaju imprezach, na których możemy wraz z naszymi bliskimi lub znajomymi bawić się lub nawet świętować różnego rodzaju wydarzenia, czy też jakąś szczególną okazję. Dobra muzyka wysokiej klasy na imprezach okolicznościowych to częste życzenie klienta, który decyduje się na skorzystanie z ofert różnorodnych zespołów muzycznych. Oprócz tego prezenter muzyczny, który potrafi każdego gościa zarazić pozytywną energią i tym samym oferuje profesjonalne prowadzenie wraz z zespołem, który posiada szeroki repertuar i bogate doświadczenie to bez wątpienia świetna i warta uwagi opcja. Zatem jeżeli chcesz znaleźć profesjonalny zespół muzyczny, który ma duże doświadczenie, posiada wokal damski i męski, oraz oczywiście posiada profesjonalną oprawę - zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli więc organizujesz imprezy okolicznościowe typu wesela lub inną imprezę okolicznościową i szukasz profesjonalnego zespołu posiadającego wieloletnie doświadczenie, który zagra na terenie Choszczna, wówczas zachęcamy Cię do przeczytania dalszej części tekstu, dzięki któremu możesz dowiedzieć się więcej na temat naszego zespołu. Jeśli nie interesuje Cię miejscowość Choszczno, wówczas warto sprawdzić ofertę taką jak muzyka na żywo Piła, zespół na żywo Gryfino, czy też muzyka na bal Szczecin.

Muzyka na żywo Choszczno - czym się wyróżniamy?

Przede wszystkim warto wiedzieć, że nasza oprawa muzyczna, którą oferuje nasz zespół muzyczny sprawdziła się już na różnego rodzaju imprezy firmowe lub bale sylwestrowe, które na długo zostały zarówno w naszej pamięci jak i gości. Jeżeli szukasz oferty jaką jest zespół na żywo Choszczno, który zajmie się doskonałą oprawą muzyczną o jakiej marzysz - nasz najlepszy zespół muzyczny bez problemu dojedzie do miasta Choszczno i poprowadzi każdy event. Nie zapominajmy oczywiście o tym, że podczas planowania różnego rodzaju imprez okolicznościowych i nie tylko, niewątpliwie jednym z najważniejszych elementów jest właśnie muzyka. To dzięki niej wszyscy mogą się w ciekawy i wyjątkowy sposób się zjednoczyć i świetnie bawić, zapominając na chwilę o otaczającej nas rzeczywistości. Takich wieczorów czy nawet nocy zdecydowanie się nie zapomina.

Muzyka na event Choszczno - co jeszcze warto wiedzieć?

Zespół muzyczny to nie tylko ludzie tworzący muzykę. W naszym przypadku to grupa przyjaciół, którym zależy na stworzeniu wyjątkowego klimatu odpowiadającemu każdemu gościowi. Dobra zabawa dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu jest gwarantowana. Zależy nam na tym, aby tworzyć wyjątkowy klimat, który przypadnie do gustu nie tylko klientowi, ale również gościom imprezy, dlatego też staramy się w odpowiedni sposób dbać o szczegóły i wsłuchać się w indywidualne potrzeby. Jeśli jesteś z okolic Choszczna i organizujesz imprezę właśnie w tym mieście, wówczas nasz zespół na imprezę firmową Choszczno, czy też innego typu imprezę to zdecydowanie świetna opcja. Jeśli jednak nie interesuje Cię muzyka na bal Choszczno, wówczas warto sprawdzić ofertę jaką jest muzyka na event Gorzów, zespół na żywo Zielona Góra, czy też muzyka na żywo Koszalin.

Dodatkowe informacje, które warto wiedzieć

Dzięki naszemu doświadczeniu i chęci współpracy w miłej atmosferze, bez problemu będziesz mógł stworzyć jedyną w swoim rodzaju imprezę. Jeśli trudno Ci podjąć decyzję i zastanawiasz się, jaka muzyka na imprezę firmową Choszczno spełni Twoje oczekiwania, wówczas zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami. Na naszej stronie internetowej możesz również poznać więcej szczegółów dotyczących naszego zespołu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, bądź po prostu chcesz nas lepiej poznać - zachęcamy do skontaktowania się z nami, a na pewno znajdziemy czas, żeby porozmawiać. Ogromnie ważne jest dla nas zadowolenie naszych klientów, dlatego staramy się dbać o każdy, choćby najmniejszy szczegół, tak aby np. impreza firmowa, na której mamy przyjemność zagrać, okazała się absolutnie niezapomniana. Uważamy, że odpowiednie komunikowanie się z uczestnikami imprezy to kolejny klucz do sukcesu. Jesteśmy otwarci na wszelkie zmiany w repertuarze i dostosowanie się do indywidualnych potrzeb i wizji klienta. Niezależnie od tego czy jest to impreza firmowa, czy też innego rodzaju okoliczność - potrafimy zachęcić do zabawy każdego. Serdecznie zapraszamy do współpracy! Zobacz również muzyka na imprezę firmową Goleniów lub muzyka na event Stargard.

Kto gra?


Zespół składa się z sześciu doświadczonych muzyków. Parę słów o każdym z nich dowiesz się najeżdżając kursorem na zdjęcie.

Usta. To przez nie wydobywa się wielki głos pięknej blondyny. Jednak pomimo wzrostu niejednego gościa wzniesie na wyżyny przyjemności używając do tego swojej jedynej broni -  głosu.

Milena Migacz

Wokal

Nasz multiinstrumentalista i mózg operacji. Nie istnieją piosenki, których nie zna. Jego wokal wzrusza nawet tych najtwardszych. Przy jego wykonaniach Dżemu, Kancelarii czy Lady Pank topnieją wszelkie lody, a bankiety firmowe czy wesela nabierają charakteru koncertów wysokiej klasy.

Marcin Wrona

Wokal, instrumenty klawiszowe

 Serce zespołu. Wyznacza rytm i kładzie solidne fundamenty pod każdy wykonywany przez nas utwór. Gra w wielu znanych zespołach, jego telefon nie przestaje dzwonić w sprawie nowych propozycji współpracy. Mimo tego zawsze znajduje dla nas czas i niezmiennie daje z siebie wszystko.

Kamil Żuchowski

Bas, chórki

Dłonie. Z niesamowitą lekkością gra najtrudniejsze na świecie rytmy. Niezwykle fleksyjny, uważny i czujny, z odpowiednią tylko sobie wrażliwością z najprostszych utworów muzycznych robi małe cuda. Również muzyk udzielający się w wielu innych zespołach.

Kuba Fiszer

Perkusja

 Dusza zespołu. Swoją grą na ukochanej przez siebie gitarze maluje niezapomniane obrazy, tworząc w ten sposób dla Państwa niezapomniane chwile i przeżycia. Swoim poczuciem humoru sprawia, że uśmiech nie schodzi z naszych twarzy.

Marek Pokorniecki

Gitara, chórki

 Płuca zespołu. Nasza wisienka na torcie. Jedyny w swoim rodzaju, czarujący saksofonista rozrywkowy, rozczuli i rozbawi do łez Was i Waszych gości. Niezwykle poczucie humoru, ogromna wiedza o instrumencie i wyobraźnia pozwala mu grać na nieprzyzwoicie wysokim poziomie. 

Maciek Marcinkowski

Saksofon

Skontaktuj się z nami


Wyślij do nas wiadomość a na pewno szybko odpowiemy

Kamil +48 606 455 066
Maciek +48 506 047 017