Muzyka na bale i imprezy w Szczecinie

Wybór odpowiedniej muzyki na najwyższym poziomie, mimo iż na obecnym rynku jest naprawdę dużo różnorodnych zespołów i dj-ów, okazuje się być sporym wyzwaniem. Imprezy okolicznościowe organizowane są z myślą o ogólnym zadowoleniu wszystkich gości. Oczywiście w przypadku chociażby wesela, to przede wszystkim Para Młoda jest w tym szczególnym dniu najważniejsza. Oprócz tego, jeśli organizujemy imprezy firmowe i imprezy integracyjne, gdzie również chcemy zdecydować się na ofertę z muzyką na żywo, wówczas pamiętajmy o tym, że dobór zespołu oraz repertuaru jest niezmiernie ważny. Jeżeli organizujesz imprezę na terenie Szczecina i interesuje Cię taka możliwość jak muzyka na bal Szczecin, muzyka na imprezę firmową Szczecin, czy też po prostu muzyka na żywo Szczecin, wówczas warto mieć na uwadze to, czy wybrany zespół muzyczny ma duże doświadczenie, ciekawy repertuar i indywidualne podejście do swoich klientów. Profesjonalna obsługa, niezależnie od charakteru imprezy, jest bezwzględnie kluczowa.

Imprezy firmowe w Szczecinie - jaki zespół muzyczny warto wybrać?

Przede wszystkim planując imprezę integracyjną lub innego rodzaju event, odpowiednie miejsce i doskonała zabawa to niewątpliwie ważne kwestie, na które trzeba zwrócić szczególną uwagę. Decydując się na konkretny zespół na imprezy integracyjne i okolicznościowe, podstawowym kryterium wyboru jest rodzaj muzyki, który chcemy mieć podczas zabawy. Jeżeli postawimy na sprawdzone polskie oraz zagraniczne przeboje, sprawa jest dość prosta - z pewnością będziemy mieli najszersze spektrum wyboru. Stawiając jednak na oryginalność w postaci np. jazzu, musimy liczyć się z tym, że nie każda kapela podejmie się tego zadania. Jest tak, bowiem każdy zespół ma swój wypracowany repertuar. Jeśli interesuje Cię muzyka na event Choszczno, zespół na żywo Piła, czy też zespół na żywo Koszalin, zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty.

Zespół na żywo Szczecin - poznaj nas lepiej

W przypadku takiej propozycji jak zespół na imprezę firmową Szczecin czy też muzyka na event Szczecin, zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszym zespołem. Zespół składa się z 6 osób, wśród których są zarówno osoby śpiewające, jak i grające. Gramy na takich instrumentach jak gitara, perkusja, saksofon, gitara basowa czy też instrumenty klawiszowe. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie prowadzenia różnorodnych imprez. Nasza praca jest również naszą pasją, w związku z tym bardzo przykładamy się zarówno do samego tworzenia repertuaru, jak i do występów. Ważna jest dla nas także interakcja i odpowiednie podejście do gości, dlatego zawsze staramy się to zapewnić. Jesteśmy otwarci na różnego rodzaju modyfikacje czy też wszelkie propozycje i pomysły. Uważamy, że zawsze najlepszym rozwiązaniem i pomysłem na sukces jest idealna współpraca, zarówno w samym zespole, jak i również pomiędzy nam a naszymi klientami. Z tego też względu zawsze staramy się o to w odpowiedni sposób zadbać. Jeżeli interesują Cię nasze wykonania bądź szczegółowe informacje dotyczące naszej oferty, wówczas zachęcamy do przejrzenia ich na naszej stronie internetowej. W naszej ofercie znaleźć można takie propozycje jak muzyka na event Gorzów, muzyka na imprezę firmową Goleniów, czy też muzyka na bal Gryfino.

Udana impreza firmowa, impreza integracyjna lub innego rodzaju event - dodatkowe informacje

W przypadku gdy jeszcze nie zdecydowałeś się na konkretny zespół, wówczas serdecznie zachęcamy do sprawdzenia wszelkich potrzebnych informacji na nasz temat. Oczywiście w razie jakichkolwiek wątpliwości bądź pytań, jak najbardziej służymy pomocą i zachęcamy do kontaktu. Warto mieć na uwadze to, że impreza firmowa lub okolicznościowa, podczas której wybrzmiewa muzyka na żywo jest coraz bardziej popularnym rozwiązaniem. Jednak nie zapominajmy, że repertuar ma ogromny wpływ na całą imprezę, dlatego też ten wybór jest dosyć istotny. Muzycy, którzy wchodzą we wspomnianą już wcześniej interakcję z uczestnikami imprezy, potrafią stworzyć naprawdę wyjątkowy klimat. Jeżeli chcesz doświadczyć takich wrażeń i emocji, które pozostaną w Twojej głowie i sercu na naprawdę długi czas, zachęcamy do zdecydowania się właśnie na nasz zespół. Gwarantujemy doskonałą i niezapomnianą zabawę w niesamowitym klimacie i nastroju. Sprawdź również takie oferty jak muzyka na imprezę firmową Zielona Góra lub muzyka na żywo Stargard.

Kto gra?


Zespół składa się z sześciu doświadczonych muzyków. Parę słów o każdym z nich dowiesz się najeżdżając kursorem na zdjęcie.

Usta. To przez nie wydobywa się wielki głos pięknej blondyny. Jednak pomimo wzrostu niejednego gościa wzniesie na wyżyny przyjemności używając do tego swojej jedynej broni -  głosu.

Milena Migacz

Wokal

Nasz multiinstrumentalista i mózg operacji. Nie istnieją piosenki, których nie zna. Jego wokal wzrusza nawet tych najtwardszych. Przy jego wykonaniach Dżemu, Kancelarii czy Lady Pank topnieją wszelkie lody, a bankiety firmowe czy wesela nabierają charakteru koncertów wysokiej klasy.

Marcin Wrona

Wokal, instrumenty klawiszowe

 Serce zespołu. Wyznacza rytm i kładzie solidne fundamenty pod każdy wykonywany przez nas utwór. Gra w wielu znanych zespołach, jego telefon nie przestaje dzwonić w sprawie nowych propozycji współpracy. Mimo tego zawsze znajduje dla nas czas i niezmiennie daje z siebie wszystko.

Kamil Żuchowski

Bas, chórki

Dłonie. Z niesamowitą lekkością gra najtrudniejsze na świecie rytmy. Niezwykle fleksyjny, uważny i czujny, z odpowiednią tylko sobie wrażliwością z najprostszych utworów muzycznych robi małe cuda. Również muzyk udzielający się w wielu innych zespołach.

Kuba Fiszer

Perkusja

 Dusza zespołu. Swoją grą na ukochanej przez siebie gitarze maluje niezapomniane obrazy, tworząc w ten sposób dla Państwa niezapomniane chwile i przeżycia. Swoim poczuciem humoru sprawia, że uśmiech nie schodzi z naszych twarzy.

Marek Pokorniecki

Gitara, chórki

 Płuca zespołu. Nasza wisienka na torcie. Jedyny w swoim rodzaju, czarujący saksofonista rozrywkowy, rozczuli i rozbawi do łez Was i Waszych gości. Niezwykle poczucie humoru, ogromna wiedza o instrumencie i wyobraźnia pozwala mu grać na nieprzyzwoicie wysokim poziomie. 

Maciek Marcinkowski

Saksofon

Skontaktuj się z nami


Wyślij do nas wiadomość a na pewno szybko odpowiemy

Kamil +48 606 455 066
Maciek +48 506 047 017

http://www.bigbeat.info.pl/

2020 © Big Beat. All rights reserved.