Muzyka na bale lub imprezy w Gryfinie

Muzyka na event Gryfino - dlaczego warto wybrać nasz zespół muzyczny?

Jeśli poszukiwana jest przez Ciebie profesjonalna oprawa muzyczna nasz zespół na żywo Gryfino będzie odpowiednim wyborem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży muzycznej, a naszym dodatkowym atutem jest pełen profesjonalizm, którym przekonaliśmy już do siebie wielu klientów. Jesteśmy zespołem muzycznym, zapewniającym nie tylko wyjątkową oprawę muzyczną, ale i również profesjonalne prowadzenie wszelkich imprez okolicznościowych, takich jak: bale sylwestrowe, imprezy okolicznościowe, różnego rodzaju imprezy integracyjne oraz imprezy firmowe. Śmiało możemy stwierdzić, że nasze duże doświadczenie pozwala nam na dopasowanie oprawy muzycznej do każdej imprezy. Nasz zespół na imprezę firmową Gryfino zasilają zawodowi muzycy, reprezentujący wysoki poziom. Skład zespołu Big Beat Live to przede wszystkim wokal damski i męski, które razem znakomicie ze sobą współbrzmią, nie tylko w duetach, ale również i w chórkach. Zarówno w duetach, jak i chórkach brzmią doskonale i zachwycają wszystkich uczestników imprezy. To, co dopełnia całą oprawę muzyczną, to z pewnością saksofon, instrumenty klawiszowe, perkusja, a także gitara elektryczna oraz basowa. Ten pierwszy instrument cieszy się szczególnym uznaniem wśród osób, które miały okazję sprawdzić naszą profesjonalną oprawę, ponieważ nadaje zabawie klimatu. Rodzaj grywanej muzyki nie jest dla nas szczególnym problemem, gdyż jesteśmy w stanie zagrać utwory muzyczne, pochodzące praktycznie z każdego gatunku. Znakomicie potrafimy wykorzystać różnego rodzaju style muzyczne, co daje nam możliwość ułożenia listy utworów na specjalne życzenie naszego klienta. Melodie, które gramy sprawiają, że uczestnicy wesela lub innego eventu, mogą bawić się ze swoimi najbliższymi przez całą noc. Działamy w wielu różnych miastach, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, jak chociażby muzyka na imprezę firmową Choszczno, zespół na imprezę firmową Piła, muzyka na event Zielona Góra, czy też zespół na żywo Szczecin.

Muzyka na żywo Gryfino - szeroki repertuar i profesjonalizm

Nasza muzyka na imprezę firmową Gryfino może zostać przez nas dobrana, uwzględniając charakter Twojej uroczystości. Zatem, jeśli szukasz zespołu, który zapewni Tobie, jak i wszystkim Twoim gościom dobrą zabawę, podejmij z nami współpracę. Mamy za sobą już wiele udanych imprez, na których goście bawili się do białego rana. Potrafimy nawiązać świetny kontakt z bawiącymi się osobami, co również świadczy o tym, że proponujemy profesjonalną obsługę. Pragniemy również dodać, że w doborze repertuaru pozostawiamy ogromną dowolność. Przygotowujemy się do każdej uroczystości, oferując bogaty repertuar oraz kompleksową usługę. Nasz zespół muzyczny zawsze dociera w określone miejsce na czas. Do każdego klienta podchodzimy z uwagą, dbając o dopełnienie nawet najmniejszego szczegółu. Muzyka na bal Gryfino jest możliwa na terenie właśnie tego miasta, jednak nie tylko, ponieważ z przyjemnością grywamy w miastach, które mieszczą się w północno-zachodniej Polsce (np. Gorzów Wielkopolski, Szczecin, Piła, Choszczno i wiele innych). Zobacz więc nasze oferty, na przykład muzyka na bal Gorzów, muzyka na żywo Goleniów, zespół na imprezę firmową Stargard, albo też muzyka na imprezę firmową Koszalin. Z wielką przyjemnością chcielibyśmy zachęcić Cię do skorzystania z naszych usług. Aby sprawdzić, jak wygląda prowadzenie przez nas imprez, odwiedź nasz profil na Facebooku. Zamieszczamy tam różnego rodzaju nagrania z licznych uroczystości, które było nam dane uzupełnić swoim repertuarem muzycznym. Jako dowód na to, że nasza oprawa muzyczna cieszy się sporym zainteresowaniem będą pozytywne opinie, które można dostrzec na profilu Facebookowym. W przypadku, jeśli masz do nas jakiekolwiek pytanie lub wątpliwość, skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Staramy się odpowiadać na wszystkie wiadomości oraz telefony w miarę możliwości.

Kto gra?


Zespół składa się z sześciu doświadczonych muzyków. Parę słów o każdym z nich dowiesz się najeżdżając kursorem na zdjęcie.

Usta. To przez nie wydobywa się wielki głos pięknej blondyny. Jednak pomimo wzrostu niejednego gościa wzniesie na wyżyny przyjemności używając do tego swojej jedynej broni -  głosu.

Milena Migacz

Wokal

Nasz multiinstrumentalista i mózg operacji. Nie istnieją piosenki, których nie zna. Jego wokal wzrusza nawet tych najtwardszych. Przy jego wykonaniach Dżemu, Kancelarii czy Lady Pank topnieją wszelkie lody, a bankiety firmowe czy wesela nabierają charakteru koncertów wysokiej klasy.

Marcin Wrona

Wokal, instrumenty klawiszowe

 Serce zespołu. Wyznacza rytm i kładzie solidne fundamenty pod każdy wykonywany przez nas utwór. Gra w wielu znanych zespołach, jego telefon nie przestaje dzwonić w sprawie nowych propozycji współpracy. Mimo tego zawsze znajduje dla nas czas i niezmiennie daje z siebie wszystko.

Kamil Żuchowski

Bas, chórki

Dłonie. Z niesamowitą lekkością gra najtrudniejsze na świecie rytmy. Niezwykle fleksyjny, uważny i czujny, z odpowiednią tylko sobie wrażliwością z najprostszych utworów muzycznych robi małe cuda. Również muzyk udzielający się w wielu innych zespołach.

Kuba Fiszer

Perkusja

 Dusza zespołu. Swoją grą na ukochanej przez siebie gitarze maluje niezapomniane obrazy, tworząc w ten sposób dla Państwa niezapomniane chwile i przeżycia. Swoim poczuciem humoru sprawia, że uśmiech nie schodzi z naszych twarzy.

Marek Pokorniecki

Gitara, chórki

 Płuca zespołu. Nasza wisienka na torcie. Jedyny w swoim rodzaju, czarujący saksofonista rozrywkowy, rozczuli i rozbawi do łez Was i Waszych gości. Niezwykle poczucie humoru, ogromna wiedza o instrumencie i wyobraźnia pozwala mu grać na nieprzyzwoicie wysokim poziomie. 

Maciek Marcinkowski

Saksofon

Skontaktuj się z nami


Wyślij do nas wiadomość a na pewno szybko odpowiemy

Kamil +48 606 455 066
Maciek +48 506 047 017

http://www.bigbeat.info.pl/

2020 © Big Beat. All rights reserved.