Muzyka na bale oraz imprezy w Koszalinie

Muzyka na event Koszalin - profesjonalne prowadzenie imprez tanecznych

Nasz zespół muzyczny Big Beat Live cechuje pełen profesjonalizm. Bogate doświadczenie pozwala nam na tworzenie oprawy muzycznej na najwyższym poziomie. Obsługa imprez okolicznościowych to specjalność naszego zespołu, ale i nie tylko, ponieważ oprawę muzyczną uzupełniają ciekawe zabawy, które również jesteśmy w stanie poprowadzić. W skład naszego zespołu wchodzą dwa wokale: damski i męski, które razem brzmią doskonale, zarówno w duecie, jak i chórkach. Dopełnieniem dla wokalistów są: instrumenty klawiszowe, saksofon, perkusja, gitara - elektryczna oraz basowa. Muzyka na żywo Koszalin w naszym wykonaniu dopełni różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, rozmaite imprezy plenerowe, jak i imprezy firmowe oraz bale sylwestrowe. Każda impreza firmowa z oprawą muzyczną prezentowaną przez nasz zespół jest ciekawym wydarzeniem. Poszukiwana jest przez Ciebie oprawa muzyczna przygotowana z uwzględnieniem każdego, nawet najmniejszego szczegółu? Zespół Big Beat Live to jedyny w swoim rodzaju zespół na żywo Koszalin, który zapewni Tobie oraz wszystkim Twoim gościom dobrą zabawę, zarażając przy tym pozytywną energią! Sprawdź również ofertę w innych miastach, jak na przykład zespół na żywo Zielona Góra, muzyka na żywo Stargard, muzyka na event Piła, albo też muzyka na imprezę firmową Szczecin. Świetna muzyka oraz profesjonalizm to nasze mocne strony. Potrafimy nawiązać kontakt z gośćmi, dzięki czemu każdy uczestnik imprezy bawi się wyśmienicie. W doborze listy utworów zostawiamy pełną dowolność. Decydując się na nasz zespół na imprezę firmową Koszalin możesz być pewny, że zawsze docieramy we wskazane miejsce na czas. Każdy klient jest przez nas traktowany z ogromną uwagą oraz staramy się uwzględniać wszystkie sugestie i życzenia związane z repertuarem. Muzyka na imprezę firmową Koszalin jest przez nas grana na terenie miejscowości Koszalin, jednak nie tylko. Jesteśmy również w stanie zagrać najlepsze taneczne przeboje w różnych miastach. Dowiedz się więcej na temat naszej oferty: muzyka na żywo Choszczno, muzyka na bal Gorzów, a także muzyka na bal Gryfino i zespół na imprezę firmową Goleniów.

Muzyka na bal Koszalin - co jesteśmy w stanie zaoferować?

Bez wątpienia możemy powiedzieć, że nasze doświadczenie umożliwia nam dopasowanie oprawy muzycznej do każdego rodzaju imprezy. Typ grywanej muzyki nie jest dla nas żadną przeszkodą, ponieważ możemy zagrać wybrane utwory muzyczne, zaliczające się praktycznie do każdego gatunku muzycznego. Znakomicie potrafimy wykorzystać różnego rodzaju style muzyczne, co daje nam możliwość przygotowania spersonalizowanej listy utworów na specjalne życzenie naszego klienta. Utwory, które są przez nas grywane porywają do tańca wszystkich uczestników wesela lub innego typu eventu. W doborze repertuaru pozostawiamy ogromną dowolność. Oznacza to, że przed imprezą dokładnie ustalamy przebieg uroczystości. Jeśli masz kilka pytań lub wątpliwości, możesz śmiało skontaktować się z nami drogą telefoniczną lub pisząc do nas na adres mailowy. W miarę możliwości staramy się odpowiadać na telefony oraz odpisywać na wiadomości. Pozostaje nam tylko zachęcić do skorzystania oferty naszego zespołu muzycznego Big Beat Live! Zapraszamy do podjęcia współpracy!

Kto gra?


Zespół składa się z sześciu doświadczonych muzyków. Parę słów o każdym z nich dowiesz się najeżdżając kursorem na zdjęcie.

Usta. To przez nie wydobywa się wielki głos pięknej blondyny. Jednak pomimo wzrostu niejednego gościa wzniesie na wyżyny przyjemności używając do tego swojej jedynej broni -  głosu.

Milena Migacz

Wokal

Nasz multiinstrumentalista i mózg operacji. Nie istnieją piosenki, których nie zna. Jego wokal wzrusza nawet tych najtwardszych. Przy jego wykonaniach Dżemu, Kancelarii czy Lady Pank topnieją wszelkie lody, a bankiety firmowe czy wesela nabierają charakteru koncertów wysokiej klasy.

Marcin Wrona

Wokal, instrumenty klawiszowe

 Serce zespołu. Wyznacza rytm i kładzie solidne fundamenty pod każdy wykonywany przez nas utwór. Gra w wielu znanych zespołach, jego telefon nie przestaje dzwonić w sprawie nowych propozycji współpracy. Mimo tego zawsze znajduje dla nas czas i niezmiennie daje z siebie wszystko.

Kamil Żuchowski

Bas, chórki

Dłonie. Z niesamowitą lekkością gra najtrudniejsze na świecie rytmy. Niezwykle fleksyjny, uważny i czujny, z odpowiednią tylko sobie wrażliwością z najprostszych utworów muzycznych robi małe cuda. Również muzyk udzielający się w wielu innych zespołach.

Kuba Fiszer

Perkusja

 Dusza zespołu. Swoją grą na ukochanej przez siebie gitarze maluje niezapomniane obrazy, tworząc w ten sposób dla Państwa niezapomniane chwile i przeżycia. Swoim poczuciem humoru sprawia, że uśmiech nie schodzi z naszych twarzy.

Marek Pokorniecki

Gitara, chórki

 Płuca zespołu. Nasza wisienka na torcie. Jedyny w swoim rodzaju, czarujący saksofonista rozrywkowy, rozczuli i rozbawi do łez Was i Waszych gości. Niezwykle poczucie humoru, ogromna wiedza o instrumencie i wyobraźnia pozwala mu grać na nieprzyzwoicie wysokim poziomie. 

Maciek Marcinkowski

Saksofon

Skontaktuj się z nami


Wyślij do nas wiadomość a na pewno szybko odpowiemy

Kamil +48 606 455 066
Maciek +48 506 047 017