Muzyka na bale oraz imprezy w Goleniowie

Organizacja imprez firmowych bądź imprez okolicznościowych to bez wątpienia nie lada wyzwanie. Wiąże się z tym wiele aspektów, które mają ogromny wpływ na całokształt poszczególnej imprezy. Kwestią, która zasadniczo w największy sposób wpływa na nastrój wszystkich uczestników zabawy jest niewątpliwie oprawa muzyczna. To właśnie repertuar muzyczny przyczynia się do zadowolenia waszych gości oraz na świetną atmosferę i dobrą zabawę. Najlepsza muzyka tworzona przez profesjonalny zespół muzyczny niewątpliwie sprawi, że wszelkiego rodzaju uroczystości okażą się być niezapomniane dla uczestników. Jeśli więc jesteś z Goleniowa lub okolic i szukasz zespołu na imprezy integracyjne, imprezy firmowe, imprezy okolicznościowe, bądź też chcesz znaleźć zespół na jeszcze inną imprezę okolicznościową, wówczas nasza muzyka na event Goleniów to zdecydowanie świetna opcja, z którą warto się zapoznać. Zachęcamy również do sprawdzenia innych ofert, jak chociażby muzyka na event Szczecin, muzyka na żywo Stargard, muzyka na imprezę firmową Koszalin oraz muzyka na bal Zielona Góra.

Zespół na żywo Goleniów - co oferujemy?

Przede wszystkim zaczniemy od tego, że jesteśmy sześcioosobowym zespołem, który gra na imprezach typu wesela, urodziny, eventy firmowe i wiele, wiele innych. Nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalne prowadzenie sprawią, że zorganizowana przez Ciebie impreza z pewnością okaże się niezapomniana. Posiadamy bogaty repertuar muzyczny, dzięki któremu każdy gość będzie mógł usłyszeć piosenki, które wpadną mu w ucho. Pamiętajmy o tym, że dobra muzyka nie tylko wprawia nas w doskonały nastrój, ale również potrafi w niebywały sposób zjednoczyć ze sobą wszystkich gości, których zaprasza się do wspólnej zabawy. Nasz zespół na imprezę firmową Goleniów posiada długoletnie doświadczenie, dzięki któremu wiemy, jak zadbać o świetną zabawę do białego rana. W skład zespołu wchodzą dwa wokale (męski i żeński), które wspaniale się dopełniają, a także gramy na takich instrumentach jak gitara elektryczna i basowa, saksofon, instrumenty klawiszowe, jak i również perkusja. Naszą oprawę muzyczną charakteryzuje również to, że jesteśmy ze sobą zgrani, nie tylko pod względem muzycznym, ale również łączy nas wieloletnia przyjaźń, przez co świetnie się bawimy, zarówno ze sobą, jak i z gośćmi.

Zespół muzyczny Big Beat - muzyka na imprezę firmową Goleniów i co jeszcze warto wiedzieć?

Nie da się ukryć, iż na obecnym rynku w branży muzycznej nie tak łatwo stać się rozpoznawalnym. Jednakże jesteśmy zdania, że ciężka praca, lata doświadczenia oraz odpowiednie podejście do klienta, z pewnością przyczynią się do sukcesu. Muzyka na żywo Goleniów to opcja, którą oferujemy. Zarówno organizacja imprez firmowych jak i organizacja imprez plenerowych nie jest nam obca, w związku z czym doskonale wiemy jak wygląda taka współpraca. Zależy nam na ogólnym zadowoleniu, zarówno organizatorów jak i wszystkich gości, dlatego też na każdej imprezie staramy się zadbać o każdy najmniejszy szczegół. Dodatkowo zachęcamy również do wzięcia pod uwagę takich ofert jak muzyka na bal Choszczno, muzyka na żywo Piła, zespół na imprezę firmową Gryfino, czy też zespół na żywo Gorzów. Miejmy na uwadze fakt, iż muzyka pełni ogromną rolę na różnorodnych uroczystościach. Niezależnie więc od tego, czy mowa o takich okazjach jak imprezy firmowe, bankiety imprezy, czy też wiele innych rodzajów eventów - jesteśmy w stanie zagrać na każdej z nich. Jeżeli więc szukasz takiego zespołu bądź interesuje Cię muzyka na bal Goleniów - zapraszamy do współpracy! Na naszej stronie można znaleźć bardziej szczegółowe informacje, a w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Kto gra?


Zespół składa się z sześciu doświadczonych muzyków. Parę słów o każdym z nich dowiesz się najeżdżając kursorem na zdjęcie.

Usta. To przez nie wydobywa się wielki głos pięknej blondyny. Jednak pomimo wzrostu niejednego gościa wzniesie na wyżyny przyjemności używając do tego swojej jedynej broni -  głosu.

Milena Migacz

Wokal

Nasz multiinstrumentalista i mózg operacji. Nie istnieją piosenki, których nie zna. Jego wokal wzrusza nawet tych najtwardszych. Przy jego wykonaniach Dżemu, Kancelarii czy Lady Pank topnieją wszelkie lody, a bankiety firmowe czy wesela nabierają charakteru koncertów wysokiej klasy.

Marcin Wrona

Wokal, instrumenty klawiszowe

 Serce zespołu. Wyznacza rytm i kładzie solidne fundamenty pod każdy wykonywany przez nas utwór. Gra w wielu znanych zespołach, jego telefon nie przestaje dzwonić w sprawie nowych propozycji współpracy. Mimo tego zawsze znajduje dla nas czas i niezmiennie daje z siebie wszystko.

Kamil Żuchowski

Bas, chórki

Dłonie. Z niesamowitą lekkością gra najtrudniejsze na świecie rytmy. Niezwykle fleksyjny, uważny i czujny, z odpowiednią tylko sobie wrażliwością z najprostszych utworów muzycznych robi małe cuda. Również muzyk udzielający się w wielu innych zespołach.

Kuba Fiszer

Perkusja

 Dusza zespołu. Swoją grą na ukochanej przez siebie gitarze maluje niezapomniane obrazy, tworząc w ten sposób dla Państwa niezapomniane chwile i przeżycia. Swoim poczuciem humoru sprawia, że uśmiech nie schodzi z naszych twarzy.

Marek Pokorniecki

Gitara, chórki

 Płuca zespołu. Nasza wisienka na torcie. Jedyny w swoim rodzaju, czarujący saksofonista rozrywkowy, rozczuli i rozbawi do łez Was i Waszych gości. Niezwykle poczucie humoru, ogromna wiedza o instrumencie i wyobraźnia pozwala mu grać na nieprzyzwoicie wysokim poziomie. 

Maciek Marcinkowski

Saksofon

Skontaktuj się z nami


Wyślij do nas wiadomość a na pewno szybko odpowiemy

Kamil +48 606 455 066
Maciek +48 506 047 017