Muzyka na bale i imprezy w Stargardzie

Jeśli marzy Ci się niezapomniana noc pełna pozytywnych i jedynych w swoim rodzaju wrażeń, wówczas musisz wiedzieć, że przepis na udaną imprezę, podczas której gwarantowana jest dobra zabawa do białego rana, to odpowiednio dobrana oprawa muzyczna. Jak powszechnie wiadomo - muzyka potrafi zdziałać cuda i porwać ludzi na parkiet, niezależnie od rodzaju imprezy. Jeżeli więc jesteś w trakcie poszukiwań wysokiej klasy oprawy muzycznej, która potrafi stworzyć niepowtarzalny klimat, warto skontaktować się z zespołem, który posiada wieloletnie doświadczenie związane z graniem podczas wszelkiego rodzaju uroczystości. Jako zespół muzyczny serdecznie zachęcamy Cię do zapoznania się z ofertą, jaką przygotowaliśmy. Jeżeli mieszkasz na terenie Stargardu i to właśnie tu chcesz zorganizować imprezę firmową, czy też innego rodzaju imprezę okolicznościową na najwyższym poziomie, wówczas zachęcamy do przejrzenia naszej strony internetowej.

Muzyka na żywo Stargard - czy zespół to najlepszy wybór?

Nie da się ukryć, iż udaną zabawę różnorodnych imprez okolicznościowych jest w stanie w głównej mierze zagwarantować odpowiednio dobrana muzyka. Dlatego też warto wybrać zespół muzyczny, który posiada bogaty repertuar i jest w stanie stworzyć doskonałą komunikację ze wszystkimi gośćmi. Idealny wybór to taki, który dostarczy niezapomniane przeżycia i świetne wspomnienia. Z tego więc względu warto zdecydować się na taką oprawę muzyczną jak np. zespół na żywo Stargard, która poza swoimi imponującymi umiejętnościami, doświadczeniem oraz szerokim wyborem repertuaru, potrafi również stworzyć jedyny w swoim rodzaju klimat i w ten sposób poderwać na parkiet uczestników imprezy. Warto również sprawdzić także nasze inne propozycje, jak chociażby zespół na imprezę firmową Choszczno, muzyka na imprezę firmową Piła, muzyka na żywo Gorzów, a także muzyka na bal Zielona Góra.

Muzyka na event Stargard - dlaczego warto wybrać zespół Big Beat?

Nasza muzyka na bal Stargard, czy też muzyka na imprezę firmową Stargard to opcja, która przede wszystkim opiera się na Waszych indywidualnych potrzebach i preferencjach związanych z gustem muzycznym. Jeśli zależy Ci na tym, aby mieć zespół na imprezę firmową Stargard, lub też na innego rodzaju imprezy okolicznościowe, wówczas zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą znajdziecie na naszej stronie internetowej. Nasz zespół prowadził już różnego rodzaju imprezy integracyjne i nie tylko. Posiadamy naprawdę duże doświadczenie, a do pracy podchodzimy z ogromną pasją i zaangażowaniem. W naszym zespole gramy na różnego rodzaju instrumentach, takich jak saksofon, gitara (basowa i elektryczna), perkusja, czy też chociażby instrumenty klawiszowe. Coś, co doceniają nasi klienci to z pewnością wokale: damski i męski, które wspaniale ze sobą brzmią, zarówno w duetach, jak i w chórkach. Łączy nas pasja do muzyki, co widać również i na scenie, ponieważ świetnie się bawimy razem z uczestnikami danej imprezy. Zależy nam na współpracy w miłej atmosferze i całkowitym zaufaniu, dlatego bez problemu można się z nami umówić na rozmowę, w której z chęcią opowiemy o całej naszej działalności i odpowiemy na pytania. Jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy nasz muzyczny zespół do dobry wybór - serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi informacjami dotyczącymi zarówno funkcjonowania naszego zespołu jak i ofert, które posiadamy. Zachęcamy do przejrzenia innych ofert, które przygotowaliśmy, jak chociażby zespół na imprezę firmową Szczecin, zespół na żywo Goleniów, muzyka na event Gryfino, a także muzyka na żywo Koszalin.

Kto gra?


Zespół składa się z sześciu doświadczonych muzyków. Parę słów o każdym z nich dowiesz się najeżdżając kursorem na zdjęcie.

Usta. To przez nie wydobywa się wielki głos pięknej blondyny. Jednak pomimo wzrostu niejednego gościa wzniesie na wyżyny przyjemności używając do tego swojej jedynej broni -  głosu.

Milena Migacz

Wokal

Nasz multiinstrumentalista i mózg operacji. Nie istnieją piosenki, których nie zna. Jego wokal wzrusza nawet tych najtwardszych. Przy jego wykonaniach Dżemu, Kancelarii czy Lady Pank topnieją wszelkie lody, a bankiety firmowe czy wesela nabierają charakteru koncertów wysokiej klasy.

Marcin Wrona

Wokal, instrumenty klawiszowe

 Serce zespołu. Wyznacza rytm i kładzie solidne fundamenty pod każdy wykonywany przez nas utwór. Gra w wielu znanych zespołach, jego telefon nie przestaje dzwonić w sprawie nowych propozycji współpracy. Mimo tego zawsze znajduje dla nas czas i niezmiennie daje z siebie wszystko.

Kamil Żuchowski

Bas, chórki

Dłonie. Z niesamowitą lekkością gra najtrudniejsze na świecie rytmy. Niezwykle fleksyjny, uważny i czujny, z odpowiednią tylko sobie wrażliwością z najprostszych utworów muzycznych robi małe cuda. Również muzyk udzielający się w wielu innych zespołach.

Kuba Fiszer

Perkusja

 Dusza zespołu. Swoją grą na ukochanej przez siebie gitarze maluje niezapomniane obrazy, tworząc w ten sposób dla Państwa niezapomniane chwile i przeżycia. Swoim poczuciem humoru sprawia, że uśmiech nie schodzi z naszych twarzy.

Marek Pokorniecki

Gitara, chórki

 Płuca zespołu. Nasza wisienka na torcie. Jedyny w swoim rodzaju, czarujący saksofonista rozrywkowy, rozczuli i rozbawi do łez Was i Waszych gości. Niezwykle poczucie humoru, ogromna wiedza o instrumencie i wyobraźnia pozwala mu grać na nieprzyzwoicie wysokim poziomie. 

Maciek Marcinkowski

Saksofon

Skontaktuj się z nami


Wyślij do nas wiadomość a na pewno szybko odpowiemy

Kamil +48 606 455 066
Maciek +48 506 047 017

http://www.bigbeat.info.pl/

2020 © Big Beat. All rights reserved.