Muzyka na bale lub imprezy w Zielonej Górze

Trudno zaprzeczyć temu, że na wszelkiego rodzaju eventach, niezależnie do charakteru imprezy, muzyka jest niezwykle ważna. To ona potrafi wprawić gości w doskonały nastrój, stworzyć ciekawy i wyjątkowy klimat, bądź też sprawić, że każdy uczestnik imprezy z chęcią będzie się bawił na parkiecie, a więc będzie zachęcony do wspólnej zabawy (co jak wiadomo nie zawsze okazuje się łatwym zadaniem). Odpowiedni wybór muzyki na poszczególną imprezę to przede wszystkim taki, który będzie zgodny z naszymi preferencjami, gustem oraz ogólną wizją dotyczącą organizacji takowej imprezy. W obecnych czasach wybór dotyczący takiej oferty jaką jest oprawa muzyczna bardzo często wiąże się z ogromną trudnością podjęcia ostatecznej decyzji. Dzieje się tak między innymi z uwagi na fakt, iż aktualnie jest spora konkurencja na rynku. Jednakże pamiętajmy o tym, że wybrany zespół muzyczny powinien w pierwszej kolejności spełniać nasze oczekiwania w kwestii repertuaru. Jeśli więc organizujesz imprezę firmową, czy też innego rodzaju event na terenie Zielonej Góry - zachęcamy do zapoznania się z naszym zespołem muzycznym Big Beat.

Profesjonalna oprawa muzyczna, muzyka na żywo Zielona Góra - co warto wiedzieć odnośnie imprez w Zielonej Górze?

Przede wszystkim warto wiedzieć, że nasz skład zespołu to sami profesjonaliści, którzy podchodzą do swojej pracy z ogromnym zaangażowaniem i pasją. Potrafimy rozkręcić imprezę niezależnie od tego, jaki rodzaj muzyki wybierze klient. Szeroki repertuar, którym dysponujemy, z pewnością sprawi, że żaden uczestnik imprezy nie poczuje się pominięty. Różnorodny repertuar podczas całej imprezy z pewnością sprawi, że goście na imprezie będą mogli zatańczyć do klasyków gatunku i świetnie się bawić. Zespół na żywo Zielona Góra to opcja, na którą bez wątpienia warto się zdecydować. Możliwość grania podczas różnego rodzaju imprez firmowych i nie tylko, to dla nas ogromna przyjemność. W trakcie pracy angażujemy się w 100%, ponieważ zależy nam ogólnej satysfakcji, zarówno samych organizatorów, jak i wszystkich obecnych gości. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi ofertami, jak na przykład muzyka na żywo Koszalin, zespół na żywo Goleniów, muzyka na event Piła, czy też muzyka na imprezę firmową Szczecin.

Zielona Góra zespół muzyczny - dlaczego warto wybrać nasz zespół na imprezę firmową Zielona Góra?

Niezależnie od tego, czy mowa o takiej ofercie jak muzyka na bal Zielona Góra, muzyka na imprezę firmową Zielona Góra, wesele na terenie Zielonej Góry czy też po prostu muzyka na event Zielona Góra - każda uroczystość i okazja do wspólnego świętowania w gronie znajomych, przyjaciół czy rodziny jest dla nas szalenie ważna. Z tego też względu na każdym z tych eventów dajemy z siebie wszystko. W skład zespołu wchodzi 6 osób, w tym 2 wokale (męski i żeński), które wspaniale ze sobą współbrzmią. Gramy na takich instrumentach jak saksofon, gitara basowa i elektryczna, perkusja oraz instrumenty klawiszowe. Nasze doświadczenie, podejście do muzyki oraz oczywiście do uczestników imprezy opiera się przede wszystkim na wzajemnym zrozumieniu i spełnieniu oczekiwań klienta, jak i również gości. Jeżeli chcesz więc zorganizować, bądź regularnie organizujesz imprezy firmowe w Zielonej Górze, wówczas serdecznie zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą! Dodatkowo zachęcamy również do sprawdzenia takich propozycji jak muzyka na bal Choszczno, zespół na żywo Gorzów, muzyka na żywo Gryfino, a także zespół na imprezę firmową Stargard.

Kto gra?


Zespół składa się z sześciu doświadczonych muzyków. Parę słów o każdym z nich dowiesz się najeżdżając kursorem na zdjęcie.

Usta. To przez nie wydobywa się wielki głos pięknej blondyny. Jednak pomimo wzrostu niejednego gościa wzniesie na wyżyny przyjemności używając do tego swojej jedynej broni -  głosu.

Milena Migacz

Wokal

Nasz multiinstrumentalista i mózg operacji. Nie istnieją piosenki, których nie zna. Jego wokal wzrusza nawet tych najtwardszych. Przy jego wykonaniach Dżemu, Kancelarii czy Lady Pank topnieją wszelkie lody, a bankiety firmowe czy wesela nabierają charakteru koncertów wysokiej klasy.

Marcin Wrona

Wokal, instrumenty klawiszowe

 Serce zespołu. Wyznacza rytm i kładzie solidne fundamenty pod każdy wykonywany przez nas utwór. Gra w wielu znanych zespołach, jego telefon nie przestaje dzwonić w sprawie nowych propozycji współpracy. Mimo tego zawsze znajduje dla nas czas i niezmiennie daje z siebie wszystko.

Kamil Żuchowski

Bas, chórki

Dłonie. Z niesamowitą lekkością gra najtrudniejsze na świecie rytmy. Niezwykle fleksyjny, uważny i czujny, z odpowiednią tylko sobie wrażliwością z najprostszych utworów muzycznych robi małe cuda. Również muzyk udzielający się w wielu innych zespołach.

Kuba Fiszer

Perkusja

 Dusza zespołu. Swoją grą na ukochanej przez siebie gitarze maluje niezapomniane obrazy, tworząc w ten sposób dla Państwa niezapomniane chwile i przeżycia. Swoim poczuciem humoru sprawia, że uśmiech nie schodzi z naszych twarzy.

Marek Pokorniecki

Gitara, chórki

 Płuca zespołu. Nasza wisienka na torcie. Jedyny w swoim rodzaju, czarujący saksofonista rozrywkowy, rozczuli i rozbawi do łez Was i Waszych gości. Niezwykle poczucie humoru, ogromna wiedza o instrumencie i wyobraźnia pozwala mu grać na nieprzyzwoicie wysokim poziomie. 

Maciek Marcinkowski

Saksofon

Skontaktuj się z nami


Wyślij do nas wiadomość a na pewno szybko odpowiemy

Kamil +48 606 455 066
Maciek +48 506 047 017

http://www.bigbeat.info.pl/

2020 © Big Beat. All rights reserved.