Muzyka na bale lub imprezy w Gorzowie

Muzyka na event Gorzów - dlaczego warto wybrać nasz zespół Big Beat Live?

Nasz zespół na imprezę firmową Gorzów jest reprezentowany przez muzyków z obszerną wiedzą muzyczną, dzięki której są w stanie stworzyć bogaty repertuar w oparciu o muzyczne gusta klienta. Z wielką przyjemnością zajmiemy się profesjonalną oprawą imprez tanecznych, imprez firmowych, ale również bardzo chętnie poprowadzimy innego rodzaju event, mając przy tym indywidualne podejście, stworzymy oprawę muzyczną na specjalne życzenie każdego klienta. Mieliśmy już okazję prowadzić liczne imprezy firmowe oraz wiele innych, wszelakich eventów. Muzyka na imprezę firmową Gorzów Wielkopolski, jak i muzyka na bal Gorzów jest przez nas dostosowywana z uwzględnieniem charakteru danej uroczystości. Posiadamy umiejętność wykorzystywania różnych stylów muzycznych, co pozwala nam na stworzenie znakomitego repertuaru, dzięki któremu np. impreza firmowa będzie przebiegać w odpowiednim tonie. Muzyka na żywo Gorzów Wlkp w naszym wykonaniu cieszy się dużym uznaniem wśród klientów, o czym mogą świadczyć pozytywne opinie. Zadowolenie naszych klientów sprawia, że posiadamy niegasnący zapał do występów. Każda kolejna impreza firmowa lub bal to dla nas nowe doświadczenie, dzięki któremu możemy być coraz lepsi! Zamów zespół na żywo Choszczno, zespół na imprezę firmową Piła lub zespół na żywo Stargard i skontaktuj się z nami.

Big Beat Live - co powinno się o nas wiedzieć?

Naszym ogromnym atutem jest kilkunastoletnie doświadczenie muzyczne, przez co doskonale sprawdzamy się w prowadzeniu imprez tanecznych oraz wszelakich innych eventów. Według nas świetnie dobrana muzyka jest niezwykle ważnym elementem wszystkich imprez okolicznościowych, dlatego dbamy o to, by oprawa muzyczna stała się ważną częścią każdej imprezy firmowej. Wzbogacając o odpowiednią oprawę muzyczną każdą imprezę okolicznościową, maksymalnie skupiamy się na szczegółach. Profesjonalizm, jak i pełne zaangażowanie to cechy, które zdecydowanie nas charakteryzują. Jeśli interesuje Cię muzyka na event Szczecin, muzyka na bal Goleniów, albo też muzyka na żywo Gryfino, zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty. Poszukiwany jest przez Ciebie zespół na żywo Gorzów? Zapytaj nas o termin na Twoją imprezę. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby goście bawili się przez cały wieczór do największych hitów typowych dyskotek lub wybranego przez Ciebie repertuaru. Dobra zabawa Twoich gości jest dla nas najważniejsza, dlatego podczas trwania każdej z imprez okolicznościowych dajemy z siebie wszystko. Na imprezę zawsze przyjeżdżamy na ustaloną godzinę, zabierając ze sobą pełną gotowość do działania. W każdym przypadku, ustalamy szczegóły składające się na imprezy okolicznościowe, imprezy integracyjne oraz imprezy firmowe. Masz jakieś pytania odnośnie współpracy lub jest jakaś kwestia, która wymaga naszego wyjaśnienia? Odezwij się do nas drogą telefoniczną lub mailową. Postaramy się wyczerpująco objaśnić każdą wątpliwość. Pragniemy zachęcić Cię do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie znajduje się wiele cennych informacji dotyczących naszej działalności muzycznej. Udostępniamy tam nagrania, na których można ocenić nasze umiejętności. Jeśli jest Ci potrzebny zespół na imprezę firmową Koszalin lub oferta obejmująca taką kwestię jak muzyka na event Zielona Góra, zachęcamy do sprawdzenia i podjęcia ewentualnej współpracy z naszym zespołem muzycznym Big Beat Live!

Kto gra?


Zespół składa się z sześciu doświadczonych muzyków. Parę słów o każdym z nich dowiesz się najeżdżając kursorem na zdjęcie.

Usta. To przez nie wydobywa się wielki głos pięknej blondyny. Jednak pomimo wzrostu niejednego gościa wzniesie na wyżyny przyjemności używając do tego swojej jedynej broni -  głosu.

Milena Migacz

Wokal

Nasz multiinstrumentalista i mózg operacji. Nie istnieją piosenki, których nie zna. Jego wokal wzrusza nawet tych najtwardszych. Przy jego wykonaniach Dżemu, Kancelarii czy Lady Pank topnieją wszelkie lody, a bankiety firmowe czy wesela nabierają charakteru koncertów wysokiej klasy.

Marcin Wrona

Wokal, instrumenty klawiszowe

 Serce zespołu. Wyznacza rytm i kładzie solidne fundamenty pod każdy wykonywany przez nas utwór. Gra w wielu znanych zespołach, jego telefon nie przestaje dzwonić w sprawie nowych propozycji współpracy. Mimo tego zawsze znajduje dla nas czas i niezmiennie daje z siebie wszystko.

Kamil Żuchowski

Bas, chórki

Dłonie. Z niesamowitą lekkością gra najtrudniejsze na świecie rytmy. Niezwykle fleksyjny, uważny i czujny, z odpowiednią tylko sobie wrażliwością z najprostszych utworów muzycznych robi małe cuda. Również muzyk udzielający się w wielu innych zespołach.

Kuba Fiszer

Perkusja

 Dusza zespołu. Swoją grą na ukochanej przez siebie gitarze maluje niezapomniane obrazy, tworząc w ten sposób dla Państwa niezapomniane chwile i przeżycia. Swoim poczuciem humoru sprawia, że uśmiech nie schodzi z naszych twarzy.

Marek Pokorniecki

Gitara, chórki

 Płuca zespołu. Nasza wisienka na torcie. Jedyny w swoim rodzaju, czarujący saksofonista rozrywkowy, rozczuli i rozbawi do łez Was i Waszych gości. Niezwykle poczucie humoru, ogromna wiedza o instrumencie i wyobraźnia pozwala mu grać na nieprzyzwoicie wysokim poziomie. 

Maciek Marcinkowski

Saksofon

Skontaktuj się z nami


Wyślij do nas wiadomość a na pewno szybko odpowiemy

Kamil +48 606 455 066
Maciek +48 506 047 017

http://www.bigbeat.info.pl/

2020 © Big Beat. All rights reserved.