Muzyka na bale oraz imprezy w Pile

Decydując się na profesjonalną oprawę muzyczną warto wziąć pod uwagę kilka najistotniejszych aspektów, które przyczynią się do tego, że poszczególne bale sylwestrowe, bale karnawałowe, czy też innego rodzaju imprezy okolicznościowe odbędą się w sposób zadowalający dla każdego gościa. Miejmy na uwadze fakt, iż zespół muzyczny, który posiada bogaty repertuar i składa się z zawodowych muzyków to zdecydowanie świetna opcja, szczególnie jeśli staramy się o dobrą zabawę. Jeżeli organizujesz imprezę na terenie Piły, wówczas taka opcja jak muzyka na żywo Piła na najwyższym poziomie to propozycja, którą bez wątpienia warto wziąć pod uwagę.

Zespół na żywo Piła - co warto wiedzieć odnośnie oprawy muzycznej jaką jest Big Beat?

Przede wszystkim to, co cechuje nasz zespół muzyczny to profesjonalne prowadzenie imprez okolicznościowych, szeroki repertuar, duże doświadczenie, profesjonalny sprzęt, dobra muzyka do białego rana, najnowsze przeboje rozkręcające Twoją imprezę oraz zawodowi muzycy posiadający indywidualne podejście i dbający o dobrą zabawę z pozytywną energią. Wiemy, że dobra zabawa Twoich gości to zdecydowanie najważniejszy element całej imprezy. Pamiętajmy o tym, że także i oprawa muzyczna imprez jest odpowiedzialna za sposób prowadzenia imprezy. O udaną zabawę zachowując przy tym pełen profesjonalizm może zadbać doświadczony prezenter muzyczny. Niezależnie czy będzie to muzyka na imprezę firmową Choszczno, muzyka na event Goleniów, czy też muzyka na bal Zielona Góra, zajmiemy się prowadzeniem Twojej imprezy w ciekawy sposób, zapewniając dobrą zabawę wszystkim zebranym. Jeśli chodzi o naszą oprawę muzyczną, posiadamy wieloletnie doświadczenie, pozwalające nam na odpowiedni dobór repertuaru, dopasowany do charakteru imprezy oraz trafiający w muzyczne gusta gości. Naszą oprawę muzyczną charakteryzuje również fakt, iż gramy na terenie całego województwa. Jeśli chcesz dobrze zadbać o swoją imprezę, taka możliwość jak zespół na imprezę firmową Piła, muzyka na bal Piła, czy też po prostu muzyka na innego rodzaju event jest jak najbardziej możliwa. Nie da się ukryć, że profesjonalna oprawa muzyczna to jeden z najistotniejszych czynników wpływających na udaną i niezapomnianą imprezę. Niezależnie od tego czy mowa o takiej opcji jak muzyka na imprezę firmową Piła, muzyka na event Piła czy też innego rodzaju okolicznościowe imprezy - warto dobrze przemyśleć ten wybór. Big Beat to też zespół na imprezę firmową Szczecin, zespół na żywo Gryfino lub zespół na żywo Stargard.

Co jeszcze kryje się pod piękną oprawą muzyczną?

Tak jak wspomnieliśmy, udana zabawa gości to dla nas bardzo ważny aspekt. Możliwość dostarczenia wyjątkowego klimatu i doskonałego nastroju jest naszą motywacją i napędza nas do działania. Zawsze zależy nam na tym, aby impreza firmowa czy też okolicznościowa okazała się wyjątkową rozrywką, której nie da się zapomnieć przez długi czas. Z tego właśnie powodu różnego rodzaju imprezy firmowe prowadzimy z pełnym zaangażowaniem i pasją. Jeśli więc zdecydujesz się na nasz zespół - świetna zabawa przez całą noc gwarantowana! Zachęcamy do zapoznania się zarówno z naszą ofertą, jak i wszelkimi pozostałymi informacjami dotyczącymi funkcjonowania naszego zespołu. Jeśli chcesz aby współpraca między nami była nie tylko skuteczna, ale również przyjemna - możemy obiecać Ci indywidualne podejście. Przekonaj się sam! Zachęcamy również do sprawdzenia innych ofert takich jak zespół na żywo Gorzów lub też zespół na imprezę firmową Koszalin.

Kto gra?


Zespół składa się z sześciu doświadczonych muzyków. Parę słów o każdym z nich dowiesz się najeżdżając kursorem na zdjęcie.

Usta. To przez nie wydobywa się wielki głos pięknej blondyny. Jednak pomimo wzrostu niejednego gościa wzniesie na wyżyny przyjemności używając do tego swojej jedynej broni -  głosu.

Milena Migacz

Wokal

Nasz multiinstrumentalista i mózg operacji. Nie istnieją piosenki, których nie zna. Jego wokal wzrusza nawet tych najtwardszych. Przy jego wykonaniach Dżemu, Kancelarii czy Lady Pank topnieją wszelkie lody, a bankiety firmowe czy wesela nabierają charakteru koncertów wysokiej klasy.

Marcin Wrona

Wokal, instrumenty klawiszowe

 Serce zespołu. Wyznacza rytm i kładzie solidne fundamenty pod każdy wykonywany przez nas utwór. Gra w wielu znanych zespołach, jego telefon nie przestaje dzwonić w sprawie nowych propozycji współpracy. Mimo tego zawsze znajduje dla nas czas i niezmiennie daje z siebie wszystko.

Kamil Żuchowski

Bas, chórki

Dłonie. Z niesamowitą lekkością gra najtrudniejsze na świecie rytmy. Niezwykle fleksyjny, uważny i czujny, z odpowiednią tylko sobie wrażliwością z najprostszych utworów muzycznych robi małe cuda. Również muzyk udzielający się w wielu innych zespołach.

Kuba Fiszer

Perkusja

 Dusza zespołu. Swoją grą na ukochanej przez siebie gitarze maluje niezapomniane obrazy, tworząc w ten sposób dla Państwa niezapomniane chwile i przeżycia. Swoim poczuciem humoru sprawia, że uśmiech nie schodzi z naszych twarzy.

Marek Pokorniecki

Gitara, chórki

 Płuca zespołu. Nasza wisienka na torcie. Jedyny w swoim rodzaju, czarujący saksofonista rozrywkowy, rozczuli i rozbawi do łez Was i Waszych gości. Niezwykle poczucie humoru, ogromna wiedza o instrumencie i wyobraźnia pozwala mu grać na nieprzyzwoicie wysokim poziomie. 

Maciek Marcinkowski

Saksofon

Skontaktuj się z nami


Wyślij do nas wiadomość a na pewno szybko odpowiemy

Kamil +48 606 455 066
Maciek +48 506 047 017

http://www.bigbeat.info.pl/

2020 © Big Beat. All rights reserved.